Facebook

Windows 10 a chybějící tlačítko ANO – UAC

Někteří lidé zjistí, že tlačítko UAC Ano chybí nebo je v systému Windows 10 šedé a nemají tušení, jak problém vyřešit. Ve skutečnosti k tomuto problému může dojít, pokud váš uživatelský účet nemá práva správce. A nejpravděpodobnější příčinou je, že jste mohli pokazit členství ve skupině uživatelských účtů nebo jste nechtěně nastavili svůj uživatelský účet jako standardního uživatele nebo hosta a ve vašem systému Windows 10 neexistuje žádný jiný účet správce. nyní jsou zde dvě účinné metody, které můžete použít k vyřešení problému.

Krok 1: Spusťte Windows 10 v nouzovém režimu .

Tipy: Klikněte na tlačítko start a držte klávesnici shift při kliknutí na restartování a držte celou dobu. Tím se Windows 10 restartuje na obrazovku „Zvolte možnost“. Poté, co se zobrazí obrazovka Vyberte možnost nebo odstranit potíže, zvolte Poradce při potížích nebo upřesnit možnosti pak Nastavení spouštění> Restartovat. Jakmile se Windows 10 restartuje na obrazovku Startup Settings, stisknutím 4 nebo F4 povolte bezpečný režim.čtů.

Krok 2: Když se dostanete na přihlašovací obrazovku Windows 10, měli byste vidět, že se v levém dolním rohu obrazovky zobrazí integrovaný správce. Vyberte integrovaného správce pro přihlášení do nouzového režimu Windows 10.

Poznámky: Pokud se zde integrovaný účet správce nezobrazí, přejděte k jiné metodě.

Krok 3: Poté, co jste přihlášeni, otevřete příkazový řádek, stačí na klávesnici zmáčknout windows okno + písmeno R a napište CMD potvrďte enter. Poté zadejte net localgroup administrators  vaše uživatelské jméno  /add a stiskněte Enter. Tím se váš uživatelský účet přidá do skupiny Administrators, takže uživatel bude mít práva správce.

pcmorava

Krok 4: Restartujte počítač a Windows 10 se spustí v běžném režimu. Přihlaste se do Windows 10 a zjistíte, že chybějící tlačítko Ano se vrátilo zpět do dialogového okna Řízení uživatelských účtů.

Pc-morava | Servis počítačů a notebooků

Servis a opravy počítačů, notebooků a tiskáren Olomouc a okolí.

  • Instalace Windows
  • Instalace softwaru
  • Opravy počítačů
  • Opravy notebooků
  • Opravy tiskáren
  • Záchrana smazaných dat
  • Odvirování počítače
  • Rychlý a stabilní internet
  • Nastavení připojení
0 0 hlasy
Article Rating
předplatit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Pozor důležité!!

Kvůli velkému pracovnímu vytížení, momentálně nebudeme dál přijímat nové zakázky na opravy počítačů.

 

servis počítačů olomouc

This will close in 0 seconds

0
Budu rád za váš názor, prosím napište komentář.x
()
x