Facebook

Jak upgradovat na Windows 11 zdarma

Windows 11 zdarma

Zkontrolujte kompatibilitu

Než budete moci získat bezplatnou aktualizaci, měli byste se nejprve ujistit, že je váš aktuální počítač se systémem Windows 11 kompatibilní. Nejlepší způsob, jak to provést, je spustit nástroj Microsoft PC Health Check Tool. 

 

Přejděte na stránku Specifikace systému Windows 11 a přejděte dolů, dokud se nezobrazí část Zkontrolovat kompatibilitu . Klikněte na odkaz Stáhnout aplikaci pro kontrolu stavu počítače a nainstalujte program. V aplikaci klikněte na tlačítko Zkontrolovat nyní . Pokud je váš počítač kompatibilní, zobrazí se zpráva, že váš počítač splňuje požadavky systému Windows 11.

Požadavky Windows 11

windows 11 nároky

Zkontrolovat kompatibilitu - program

windows 11 kontrola

Kontrola aktualizací

Microsoft pomalu zavádí Windows 11 na kompatibilní systémy Windows 10, takže dalším krokem by mělo být zkontrolovat, zda je aktualizace k dispozici pro váš počítač. Na počítači s Windows 10 přejděte do Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Windows Update a klikněte na tlačítko Zjistit aktualizace . Pokud na vás čeká Windows 11, pak jej lze nainstalovat.

Windows update

windows 11 aktualizace

Stáhnout pomocí instalačního asistenta

Namísto čekání, až se upgrade dostane k vašemu počítači, můžete použít průvodce instalací systému Windows 11 společnosti Microsoft. Otevřete stránku Stáhnout Windows 11 a klikněte na tlačítko Stáhnout nyní v části Průvodce instalací Windows 11 . 

Spusťte stažený soubor Windows11 InstallationAssistant.exe. Klikněte na tlačítko Přijmout a nainstalovat a instalace systému Windows 11 přejde na systém Windows 11. Během stahování a instalace byste měli mít možnost používat počítač.

Po dokončení instalace budete vyzváni k restartování počítače. Pokud potřebujete čas na uložení jakékoli otevřené práce, máte možnost odložit restartování na 30 minut. Po restartování počítače se můžete znovu přihlásit do systému Windows. Po dokončení konečného nastavení budete přesunuti na novou plochu Windows 11.

Windows asistent

windows 11 asistent

Pc-morava | Servis počítačů a notebooků

Servis a opravy počítačů, notebooků a tiskáren Olomouc a okolí.

  • Instalace Windows
  • Instalace softwaru
  • Opravy počítačů
  • Opravy notebooků
  • Opravy tiskáren
  • Záchrana smazaných dat
  • Odvirování počítače
  • Rychlý a stabilní internet
  • Nastavení připojení
0 0 hlasy
Article Rating
předplatit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře

Pozor důležité!!

Kvůli velkému pracovnímu vytížení, momentálně nebudeme dál přijímat nové zakázky na opravy počítačů.

 

servis počítačů olomouc

This will close in 0 seconds

0
Budu rád za váš názor, prosím napište komentář.x
()
x